Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Санжійка

Санжійка Одеська область
Санжійка
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/sanzheyka
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Відпочинок у Санжійці

Санжійка Одеська область (рос. Санжейка Одесская область) – вслухайтеся – звучить як пісня, як назва екзотичної квітки чи пташки. А це невелике село на Одещині, розташоване на березі Чорного моря за 35 км від Одеси, між Чорноморськом (Іллічівськом) та Грибівкою. Через Санжійку проходить дорога з Одеси в курортні села та селища: Грибівка, Кароліно-Бугаз, Затока.

З історії Санжейки

Гаряча пропозиція
Санжійка Грибівка готелі Санжійка Грибівка апартаменти
Санжійка, міні-готель "Біля моря" Сімейні апартаменти OASIS
Відомо, що село Санжійка знаходиться на території, що входить до пояса стародавніх курганів Овідіопольського району. Між Санжейкою та Овідіополем археологи виявили поселення скіфських часів із ознаками культур сарматів та раннього слов'янства. У 1973 році Дністро-Дунайська експедиція вивчала Санжійський курган, розташований поряд із селом Санжійка, на березі річки Барабой. Існує припущення, що десь у цих місцях знаходилося стародавнє місто Фіск.

Дослідження істориків показують, що у причорноморських степах, зокрема біля села Санжійка, селилися українські козаки. Одним із свідчень цього факту є старовинні кам'яні надмогильні хрести, що збереглися до цього часу. Деякі з них можна побачити дорогою з Кароліно-Бугаза до Грибівки.

Схили в Санжійці - популярне місце для селфі. З обривів біля Санжейки відкривається захоплюючий вид на море, Грибівку, село Санжійка, пляж і Санжійський маяк, що видніється вдалині, і є одним із визначних пам'яток села. У цьому районі Чорного моря зустрічаються підводні течії з Босфорської та Керченської протоки, що може бути небезпечним для суден. У 1792 році для попередження аварій кораблів був заснований військовий пункт Санджак, що складався з сторожової вежі і землянки. У 1921 році на високих схилах був збудований Санжейський маяк. Море підмиває берег зі швидкістю близько 1 м на рік, тому маяк переносили вже кілька разів, через що його іноді називають "втікаючим маяком". У 1956 р. спорудили нинішню будівлю Санжейського маяка. Тому 2010 року будівлю маяка перенесли приблизно на 100 м від берега. У дещо зміненому вигляді маяк працює і зараз.

Відпочинок у Санжійці

Санжійка приваблює відпочиваючих морськими пейзажами, небагатолюдністю, прийнятними цінами. Хоча вона розташована майже поряд з Одесою, але тут тихо та спокійно, довгі пляжі з чистим піском, чиста вода, а з високих урвищ відкриваються чудові морські краєвиди.

Увага*. Для дітей такий високий берег може бути небезпечним. Батьки, будьте пильні!

Завмираюче взимку село змінюється влітку. До Санжейки приїжджає багато відпочиваючих. Гарне та тихе місце біля Одеси, Затоки та Чорноморська (Іллічівська) має своїх постійних гостей. Санжійка розташована за 15 хвилин їзди на машині від Чорноморська та Грибівки, за 40 хвилин – від Затоки та Одеси.
До села Санжійка на відпочинок часто приїжджають на вихідні чи свята. Тут можна зняти недороге житло та провести вихідні біля моря у дружній компанії. Деякі бази відпочинку у Санжійці надають приміщення для проведення тренінгів та конференцій, дозволяючи поєднати їх із відпочинком на березі Чорного моря.

Санжійка, бази відпочинку, приватний сектор, готелі та міні-готелі

У селі Санжійка великих баз відпочинок небагато, більше розвинений приватний сектор у Санжійці чи невеликі міні-готелі. Бази відпочинку та міні-готелі в Санжійці розташовані неподалік моря.
Зняти будинок у Санжійці в приватному секторі, житло в Санжійці можна зняти подобово. Пропонують також зняти в Санжійці окремі котеджі та будинки біля моря. У розпал сезону відпочинок у Санжійці дуже популярний серед туристів. У цей час винайняти житло в Санжійці (як і скрізь на березі моря) з хорошими умовами не так просто, потрібно бронювати заздалегідь.

Санжійка, бази відпочинку, готелі та приватний сектор

Санжійка, ціни 2024 року на оренду житла

У Санжійці, ціни 2024 року на оренду житла прийнятні. Зняти житло у Санжійці можна протягом усього року. Деякі бази відпочинку та готелі в Санжійці працюють цілий рік.
Багато баз відпочинку та міні-готелі пропонують відпочинок біля моря на вихідні, надаючи все необхідне для пікніка. Жителі Одеси та Чорноморська часто користуються такими пропозиціями та приїжджають на кілька днів відпочити біля моря до Санжейки. Ціни 2024 року на житло в Санжійці, як і в 2021 році залежать від сезону та рівня послуг. Найвищі ціни (як і в інших готелях біля моря) фіксуються у розпал сезону (липень, серпень) та на літні свята. Дешевше відпочивати на початку та наприкінці сезону: ціни в Санжійці ще низькі, а вода в морі вже прогрілася або ще не охолола. Слідкуйте за погодою та температурою води. Наприкінці травня, на початку червня зазвичай вода вже прогрівається. У цей період можна відпочити дешевше!

Харчування

У Санжійці є кілька магазинів, невеликий продовольчий ринок. На базах та міні-готелях у сезон пропонується комплексне харчування або надається можливість самостійного приготування їжі. Автобуси на Санжійку з Одеси відправляються з автостанції "Привоз", що знаходиться біля залізничного вокзалу. Це маршрути: Одеса – Грибівка. Автобус з Одеси на Санжійку відправляється через кожних 2 години.
Розклад руху автобусів Одеса - Санжійка - Грибівка можна взнати на сторінці "Розклад". Для цього необхідно вказати: У полі станція відправлення - Одеса
У поле станція прибуття - Санжійка.
Натиснути кнопку Знайти. Карта села Санжійка розміщена на її сторінці на вкладці "Карта". З її допомогою можна вибрати оптимальний маршрут руху автомобілем до населеного пункту. Якість доріг прийнятна. Зазвичай на початок курортного сезону дороги ремонтують.

Відпочиваючим на замітку

Залежно від віку, переваг та фінансових можливостей можна вибрати один з варіантів відпочинку в Санжійці: відпочивати на морі дикуном, зняти приватний будинок в Санжійці, поселитися на базі відпочинку або в готелі в Санжійці.

Не поспішайте з вибором готелю, бази відпочинку або приватного будинку. Вивчіть інформацію про вибраний об'єкт в Інтернеті, уточніть деталі по телефону або поштою.

В Україні упорядковані бази відпочинку на Чорному морі зазвичай публікують в Інтернеті та ЗМІ вичерпну інформацію про послуги та рівень комфортності. Санжійка – не виняток із правил. Якщо зібралися в Санжійку на відпочинок, то заздалегідь поцікавтеся сервісом, умовами проживання на базах відпочинку, в готелях та приватних будинках, забронюйте номер і тоді вже ніщо не завадить вашому відпочинку біля моря.

ПІСЛЯМОВА.

Попереду у Вас відпустка, чисті пісочні пляжі, яскраве сонце та синє, тепле, чисте та ласкаве море. Намагайтеся залишити свої "вічні" проблеми і радійте звичайним речам! Заходу сонця, світанку, ранковим промінням, сонцю і хмаркам на небі! Гарного дня, ясного неба та прекрасного відпочинку біля моря!

Корисна інформація

🔷 1. Відпочинок у Санжійці, ціни 2024?

Ціни 2024 року на відпочинок у Санжійці починаються від 250 грн з особи. Детальну інформацію дивіться на сторінці курорту Санжійка.

🔷 2. Які бази відпочинку у Санжійці працюють у 2024 році?

Бази відпочинку в Санжійці 2024 сезону вказані в розділі Бази відпочинку та готелі в Санжійці на сайті LitoMore.com.ua

🔷 3. Зняти житло у Санжійці - ціни 2023-2024?

Зняти житло у Санжійці, ціни 2023-2024 починаються від 300 грн з особи в номерах "економ". Докладно про ціни на житло дивіться у розділі Ціни.

🔷 4. Яке море у Санжійці?

Море в Санжійці відкрите, піщаний пляж знаходиться під схилами. Більше інформації про відпочинок у Санжійці дивіться у розділі Пляжі, море та лиман

🔷 5. Схили та обриви в Санжійці – де знаходяться?

Санжейські схили або урвища у Санжійці знаходяться між Чорноморськом та Грибівкою. Високі схили у Санжійці – традиційне місце для селфі. Більше - у розділі Історія Санжейки

🔷 6. Зняти котедж у Санжійці - чи можливо?

Зняти окремий котедж у Санжійці, будинок біля моря можливо цілий рік. Більше про житло у Санжійці - у розділі Житло в Санжійці.

🔷 7. Санжійка Одеса – відстань?

Відстань Санжійка – Одеса становить приблизно 35 км, до Чорноморська – 9 км. Про те, як доїхати до Санжейки дивіться в розділі Де знаходиться Санжійка

🔷 8. Санжійка спуски до моря - де облаштовані?

У центрі курортної зони Санжійка облаштований зручний спуск до моря. Також спуски до моря в Санжійці та сходи є біля маяка та на початку курорту. Більше - у розділі Курорт Санжійка

🔷 9. Санжійка маяк – історія Санжейського маяка?

Санжейський маяк (або маяк, що "тікає") побудований в 1921 році, нова будівля зведена в 1956 році. Більше про історію Санжейського маяка читайте у розділі Маяк у Санжійці


Санжійка 2024.
Санжійка