Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Урзуф - відпочинок на Азовському морі

Мангушський р-н, с. Урзуф
Урзуф - відпочинок на Азовському морі
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/urzuf
ОПИСФОТОКАРТА

Урзуф. Відпочинок в Урзуфі

Урзуф — бази відпочинку, пансіонати, приватний сектор

Урзуф розташований у Мангуському районі на півдні Донецької області України у гирлі річки Зелена практично посередині між Маріуполем та Бердянськом. Азовське море, біля якого знаходиться Урзуф, створює сприятливий мікроклімат для відпочинку та оздоровлення.

Пансіонати в Урзуфі. Бази відпочинку та приватний сектор в Урзуфі

В Урзуфі налічується понад чотири десятки баз відпочинку та пансіонатів. Є 4 спеціалізовані дитячі оздоровчі заклади.
Село Урзуф досить велике за розмірами, окремі пансіонати та житло приватного сектору знаходяться у глибині території, за кілька кілометрів від моря. У той же час багато пансіонатів і баз розташовані прямо на березі. Ціни на оренду житла в Урзуфі нижчі, ніж на курортах сусідньої Запорізької області. Відпочинок в Урзуфі має свої переваги. Літо тут завжди спекотне. Головна особливість Урзуфа – тепле море. Тому купальний сезон тут триваліший, порівняно з Чорним морем: з травня до вересня включно. Повітря насичене озоном, бромом, йодом, що створює комфортні умови для оздоровлення та сприяє повноцінному відпочинку для сімей з дітьми. Каталог баз відпочинку, приватних будинків та пансіонатів Урзуфа можна переглянути на вкладці "Бази". Кожна індивідуальна сторінка містить опис, список номерів, карту із зазначенням його розташування, фото бази відпочинку або пансіонату.

Урзуф, ціни 2022 року на оренду житла

Ціни 2022 року в Урзуфі на оренду житла нижчі, ніж у великих та відомих курортах у сусідній Запорізькій області та на Чорноморському узбережжі. Ціни у 2021 році залежно від рівня комфортності стартували від 80 грн. і вище з особи на добу. Ціни 2022 року в Урзуфі дещо вищі. Ціни в магазинах та на ринку особливо не відрізняються від середньостатистичних по Україні.

Пляж та море в Урзуфі

Пляж в Урзуфі піщаний з черепашками. Прибережні води прогріваються дуже швидко. Вже в середині травня температура води перевищує 20 градусів, а в липні-серпні може сягати 30. У зв'язку з цим курортний сезон в Урзуфі починається раніше ніж, напр., на Чорному морі і триває з травня по вересень включно.

Історична довідка

Село Урзуф засноване в 1779 році грецькими переселенцями з кримських поселень Гурзуф, Кизил-Гаші (Краснокаменка) і Маджари на місці великого та багатого зимівника Степана Коваля, що належав до Кальміуської паланки Війська Запорозького. В даний час Урзуф перетворився на повноцінний туристичний морський курорт.

Відпочинок в Урзуфі — переваги

Відсутність у безпосередній близькості великих промислових центрів;
пологе дно та широкі пляжі;
насиченість повітря озоном, бромом та йодом;
нижчі ціни оренди житла, ніж у великих курортних селищах.

Відпочинок в Урзуфі — недоліки

Деякі бази, пансіонати та приватне житло розташовані за кілька кілометрів від моря; недостатньо розвинена банківська мережа: Урзуф налічує лише 1 відділення банку «Ощадбанк» (вул. Центральна, 64) та 1 банкомат (вул. Центральна, 8а).
Найближчі відділення «Приватбанку» знаходяться у селищі Ялта, що на вул. Грецькій (відстань до Урзуфа по прямій – 14 км, автошляхами – 20 км), 21 та в Мангуші (відстань до Урзуфа по прямій – 21 км, автошляхами – 23 км).

Мапа проїзду, координати. Як дістатися до Урзуфа

Мапа доступна на сторінці курортного селища на вкладці «Мапа». Там же можна прокласти оптимальний маршрут проходження автотранспортом.

Громадським автотранспортом дістатися до Урзуфа просто:
  • поїздом до станції Маріуполь;
  • маршрутним автобусом Маріуполь – Урзуф;
  • поїздом до станції Бердянськ;
  • маршрутним автобусом Бердянськ – Урзуф із автовокзалу.
Відстань автошляхами: від Маріуполя – 43 км від Бердянська – 37 км.

Координати Урзуфа

  • Географічні координати 46°55′49″ с. ш. 37°07′ в. д.
  • Десяткові 46.916667, 37.116667;

Урзуф — відпочинок на Азовському морі!!

Урзуф 2022 — фото, опис, ціни на відпочинок у Урзуфіе